Halmar Podnožka Hexa, béžová

Podnožka Hexa, béžová Podnožka Hexa je naprosto ideálním kouskem vybavení, který okoření každý interiér. Tato podnožka zaujme především svým... více informací »
Halmar Podnožka Hexa
Značka: Halmar
1 890 Kč
Ověřit dostupnost
Podnožka Hexa, béžová Podnožka Hexa je naprosto ideálním kouskem vybavení, který okoření každý interiér. Tato podnožka zaujme především svým...

Podnožka Hexa, béžová Podnožka Hexa je naprosto ideálním kouskem vybavení, který okoření každý interiér. Tato podnožka zaujme především svým pětiúhelníkovým tvarem. Její nepříliš vysoký, ale především široký tvar z ní navíc pak učiní pohodlné místo k odpočinku. Podnožka Hexa je tedy kus nábytku jedinečného tvaru, který zapadne do moderních trendů různých prostor. Bude skvělým doplňkovým místem k sezení v obývacím pokoji, ale skvěle zapadne i do dětského nebo mládežnického pokoje. U podnožky Hexa vás jako…
Vynikající produkt máte možnost nakoupit aktuálně na našem webu zařazený v kategorii taburety! Získejte ostatní produkty ve zmiňované sekci za internetové ceny. Přední dodavatel Halmar má ve stále nabídkce skvělý sortiment. To ale ovšem není vše, u nás vám nabízíme více. Mrkněte na další prověřené produkty od značky Halmar. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Akční výrobek Halmar Podnožka Hexa, béžová od výrobce se zárukou kvality Halmar snadno pořídíte v naší internetové nabídce za nejnižší cenu. Zboží pořídíte teď u nás za 1 890 Kč.