Halmar Podnožka Niva, tmavě modrá

Podnožka Niva, tmavě modrá Podnožka Niva skvěle doplní interiér, do kterého bude umístěna. Je velice praktickým doplňkem,... více informací »
Halmar Podnožka Niva
Značka: Halmar
1 090 Kč
Ověřit dostupnost
Podnožka Niva, tmavě modrá Podnožka Niva skvěle doplní interiér, do kterého bude umístěna. Je velice praktickým doplňkem,...

Podnožka Niva, tmavě modrá Podnožka Niva skvěle doplní interiér, do kterého bude umístěna. Je velice praktickým doplňkem, který může ozvláštnit například váš obývací pokoj. Prakticky ji využijete pro natažení unavených nohou, při nedostatečném místu k sezení nebo pouze jako doplněk místnosti. K čalounění taburetu je použita sametová látka, která přináší příjemný lesk a oživí celý taburet. Látka je velice jemná, hladká a příjemná na dotyk. Disponuje však dalšími pozitivními vlastnostmi jako je kvalita,…
Velmi prodávaný výrobek jde koupit bezstarostně na našem webu v oblíbené sekci taburety. Získejte ještě podobné výrobky z této populární rubriky za parádní cenu. U nás nabízíme více, mrkněte také na další prověřené kousky od dodavatele Halmar. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce Halmar poskytuje skvělé výrobky. Nové kousky každý den!

Tento designový kus Halmar Podnožka Niva, tmavě modrá pocházející od značky Halmar můžete najít právě teď skutečně výhodně. Nyní pořídíte jen za 1 090 Kč.