Halmar Podnožka Niva, tmavě zelená

Podnožka Niva, tmavě zelená Podnožka Niva skvěle doplní interiér, do kterého bude umístěna. Je velice praktickým doplňkem, který může... více informací »
Halmar Podnožka Niva
Značka: Halmar
1 090 Kč
Ověřit dostupnost
Podnožka Niva, tmavě zelená Podnožka Niva skvěle doplní interiér, do kterého bude umístěna. Je velice praktickým doplňkem, který může...

Podnožka Niva, tmavě zelená Podnožka Niva skvěle doplní interiér, do kterého bude umístěna. Je velice praktickým doplňkem, který může ozvláštnit například váš obývací pokoj. Prakticky ji využijete pro natažení unavených nohou, při nedostatečném místu k sezení nebo pouze jako doplněk místnosti. K čalounění taburetu je použita sametová látka, která přináší příjemný lesk a oživí celý taburet. Látka je velice jemná, hladká a příjemná na dotyk. Disponuje však dalšími pozitivními vlastnostmi jako je kvalita,… Tento skvělý produkt Halmar Podnožka Niva, tmavě jde pořídit právě teď tu na našich stránkách ve známé kategorii taburety! Máme pro vás vyjímečné výrobky z naší sekce ve slevě. V očích zákazníků populární výrobce Halmar svým zákazníkům nabízí skvělé zboží. Udělejte si radost.

Výjimečný a žádaný kus Halmar Podnožka Niva, tmavě zelená od výrobce Halmar můžete sehnat tady nyní levně! Akční cena 1 090 Kč.