Halmar Psací stůl Lima B1, dub sonoma

Psací stůl Lima B1, dub sonoma Moderní psací stůl je základ každé kanceláře či domácnosti. Dopřejte si kousek praktického nábytku i k Vám... více informací »
Halmar Psací stůl Lima B1
Značka: Halmar
1 890 Kč
Ověřit dostupnost
Psací stůl Lima B1, dub sonoma Moderní psací stůl je základ každé kanceláře či domácnosti. Dopřejte si kousek praktického nábytku i k Vám...

Psací stůl Lima B1, dub sonoma Moderní psací stůl je základ každé kanceláře či domácnosti. Dopřejte si kousek praktického nábytku i k Vám domů, protože jak všichni víme s čím kvalitnější prostor ve kterém pracujeme, tím lepší výkon. Proto Vám nabízíme psací stůl Lima B1, který všechny tyto podmínky splňuje. Psací stůl z kolekce Lima je vyroben z laminované dřevotřísky a to v dekoru dub sonoma. Laminovaná dřevotříska se značí svojí praktičností, jemností a nízkou hmotností, ale také se velmi snadno…
Diskontní výrobek máte možnost najít v pohodě u nás v rubrice kancelářské psací stoly. Mrkněte na jiné výrobky ve zmiňované rubrice za zcela nejnižší cenu!

Tento vynikající kus Halmar Psací stůl Lima B1, dub sonoma od známé společnosti Halmar jednoduše seženete u nás právě opravdu levně. Právě lze objednat jen za 1 890 Kč.