Halmar Psací stůl s regálem Narvik B1, černá/dub sonoma

Psací stůl s regálem Narvik B1, černá/dub sonoma Rádi byste si ve své domácnosti vytvořili kancelář, ale prostor vám to nedovoluje? Máme pro vás... více informací »
Halmar Psací stůl s regálem Narvik B1
Značka: Halmar
1 790 Kč
Ověřit dostupnost
Psací stůl s regálem Narvik B1, černá/dub sonoma Rádi byste si ve své domácnosti vytvořili kancelář, ale prostor vám to nedovoluje? Máme pro vás...

Psací stůl s regálem Narvik B1, černá/dub sonoma Rádi byste si ve své domácnosti vytvořili kancelář, ale prostor vám to nedovoluje? Máme pro vás řešení, a to psací stůl s regálem Narvik B1. Díky velice specifické konstrukci stolu s regálem, si můžete vytvořit velice originální a nevšední pracovní koutek. Rafinované provedení spojení stolu a regálu vám ušetří místo, ale přesto poskytne soukromí a klid. Vytvořte si tedy díky pracovnímu stolu Narvik B1 pracovní prostor na pár metrech čtverečních. Pevná… Žádaný výrobek Halmar Psací stůl s regálem Narvik B1, černá/dub sonoma můžete pořídit mimo jiné tu v populární rubrice poličky a regály! Nyní si můžete pořídit ještě jiné produkty z této známé kategorie za extra cenu.

Tento výjimečný produkt Halmar Psací stůl s regálem Narvik B1, černá/dub sonoma s pečetí kvality od značky Halmar získáte u nás teď napořád výhodně! Aktuálně výhodně za 1 790 Kč.