Halmar Rozkládací jídelní stůl LORD, světle šedá/tmavě šedá

Jídelní stůl LORD je stůl, který se vyznačuje především svým vzhledem. Tento stůl zapůsobí i na ty nejnáročnější lidi se... více informací »
Halmar Rozkládací jídelní stůl LORD
Značka: Halmar
15 490 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní stůl LORD je stůl, který se vyznačuje především svým vzhledem. Tento stůl zapůsobí i na ty nejnáročnější lidi se...

Jídelní stůl LORD je stůl, který se vyznačuje především svým vzhledem. Tento stůl zapůsobí i na ty nejnáročnější lidi se sofistikovaným vkusem. Pozoruhodné jsou také velmi klasické, jemné barvy, které budou vyhovovat široké škále stylů. K výrobě stolu jsou použity velice kvalitní materiály, lakovaný MDF a nerezová ocel. Oba materiály mají dlouhou životnost a jsou odolné vůči poškození či rzi. Jídelní stůl LORD je dokonalým řešením pro všechny, kteří oceňují jednoduchost a styl.
Kvalitní a levný produkt lze koupit právě zde tu na našem webu zařazený v kategorii stoly do jídelny! Získejte ještě ostatní výrobky ve zmiňované kategorii za zcela nejnižší cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás také další produkty od značky Halmar. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní produkt Halmar Rozkládací jídelní stůl LORD, světle šedá/tmavě šedá pocházející od značky Halmar snadno pořídíte právě ve slevě. Nabídka již od 15 490 Kč.