Halmar Rozkládací jídelní stůl ROIS, dub medový

Jídelní stůl ROIS je klasickým a zároveň moderním dřevěným stolem, který sází na svůj tradiční a elegantní styl. Díky svému provedení se... více informací »
Halmar Rozkládací jídelní stůl ROIS
Značka: Halmar
10 890 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní stůl ROIS je klasickým a zároveň moderním dřevěným stolem, který sází na svůj tradiční a elegantní styl. Díky svému provedení se...

Jídelní stůl ROIS je klasickým a zároveň moderním dřevěným stolem, který sází na svůj tradiční a elegantní styl. Díky svému provedení se stůl hodí do všech tradičních i moderních domácností, kuchyní nebo jídelen. Klasické tvary a jednotné barvy nenaruší žádný interiér a stůl bude tak ozdobou vašich domovů. Desku stolu lze rozložit do délky až 250 cm, což Vám zaručí dostatečný prostor pro vaše pohodlné sezení. Deska stolu se vyrábí z laminovaného MDF a přírodní dýhy, tím je zaručena jen nejlepší kvalita… Zlevněný kus Halmar Rozkládací jídelní stůl ROIS, dub můžete pořídit ještě tady na stránkách zařazený v rubrice stoly do jídelny. Prozkoumejte ještě podobné produkty ze zmíněné sekce za příznivou cenu! Významný dodavatel Halmar dlouhodobě poskytuje skvělé produkty. Máme toho více, prozkoumejte u nás také více kousků od dodavatele Halmar. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Žádaný kus Halmar Rozkládací jídelní stůl ROIS, dub medový značky Halmar můžete pořídit zde teď téměř zdarma. Akční cena 10 890 Kč.