Halmar Rozkládací jídelní stůl TIAGO 2, dub riviera/bílý

Jídelní stůl TIAGO 2 zaujme vkusným a elegantním stylem. Robustní desku stolu lze rozložit do délky 220 cm, což nabídne... více informací »
Halmar Rozkládací jídelní stůl TIAGO 2
Značka: Halmar
6 290 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní stůl TIAGO 2 zaujme vkusným a elegantním stylem. Robustní desku stolu lze rozložit do délky 220 cm, což nabídne...

Jídelní stůl TIAGO 2 zaujme vkusným a elegantním stylem. Robustní desku stolu lze rozložit do délky 220 cm, což nabídne dostatečný prostor pro trávení společných chvílí u večeře s rodinou i s přáteli. Deska stolu je tvořena z laminované dřevotřísky v provedení dub riviera, hrany desky jsou navíc pokryté ABS plastem, a to pro zamezení oděru. Nohy jsou vyrobeny z laminovaného MDF v neutrální bílé barvě. Použitím těchto kvalitních materiálů je zaručena stabilita a dlouhá životnost, stůl se také velmi snadno a…
Levný výrobek Halmar Rozkládací jídelní stůl TIAGO 2, dub riviera/bílý můžete nakoupit taky tady u nás v populární sekci stoly do jídelny! Mrkněte na podobné produkty z této populární kategorie za extra cenu! Mezi zákazníky oblíbená značka Halmar dlouhodobě poskytuje kvalitní produkty. A to ještě není vše! To ovšem není všechno, u nás toho najdete mnohem více. U nás v nabídce najdete další kousky od dodavatele Halmar. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Akční a ve slevě kus Halmar Rozkládací jídelní stůl TIAGO 2, dub riviera/bílý od značky Halmar můžete získat zde teď právě v akci! Nyní lze objednat jen za 6 290 Kč.