Halmar Sada taburetů Monty, modrá

Sada taburetů Monty, modrá Pokud cítíte, že váš prostor zeje prázdnotou, chybí mu designové doplňky a cítíte potřebu mu jednoduše dodat šmrnc?... více informací »
Halmar Sada taburetů Monty
Značka: Halmar
1 790 Kč
Ověřit dostupnost
Sada taburetů Monty, modrá Pokud cítíte, že váš prostor zeje prázdnotou, chybí mu designové doplňky a cítíte potřebu mu jednoduše dodat šmrnc?...

Sada taburetů Monty, modrá Pokud cítíte, že váš prostor zeje prázdnotou, chybí mu designové doplňky a cítíte potřebu mu jednoduše dodat šmrnc? Tak to by vás měla zaujmout tato sada dvou taburetů Monty. Taburety Monty jsou velice originálním a nečekaným kouskem vybavení, a to nejen díky designu, ale i použitým materiálům. Podnož taburetů Monty je vyrobena z chromované oceli. Ocelová podnož dodává taburetům stabilitu, pevnost a odolnost. Podnož však neposkytuje taburetům pouze praktické možnosti, ale i…
Designový produkt Halmar Sada taburetů Monty, můžete najít bez problémů na stránkách ve známé rubrice taburety! Vyhledejte si unikátní zboží ve zmíněné rubrice ve výprodejové akci!

Unikátní a oblíbený výrobek Halmar Sada taburetů Monty, modrá od značky s tradicí a dobrou pověstí Halmar naleznete v aktuální nabídce až neuvěřitelně levně! Momentálně v akci za 1 790 Kč.