Halmar Sada taburetů Monty, zelená

Sada taburetů Monty, tmavě zelená Pokud cítíte, že váš prostor zeje prázdnotou, chybí mu designové doplňky a cítíte potřebu mu jednoduše dodat... více informací »
Halmar Sada taburetů Monty
Značka: Halmar
1 790 Kč
Ověřit dostupnost
Sada taburetů Monty, tmavě zelená Pokud cítíte, že váš prostor zeje prázdnotou, chybí mu designové doplňky a cítíte potřebu mu jednoduše dodat...

Sada taburetů Monty, tmavě zelená Pokud cítíte, že váš prostor zeje prázdnotou, chybí mu designové doplňky a cítíte potřebu mu jednoduše dodat šmrnc? Tak to by vás měla zaujmout tato sada dvou taburetů Monty. Taburety Monty jsou velice originálním a nečekaným kouskem vybavení, a to nejen díky designu, ale i použitým materiálům. Podnož taburetů Monty je vyrobena z chromované oceli. Ocelová podnož dodává taburetům stabilitu, pevnost a odolnost. Podnož však neposkytuje taburetům pouze praktické možnosti,… Tento levný produkt máte možnost získat právě teď tu na webu v populární rubrice taburety. Prozkoumejte ještě jiné produkty ve zmiňované kategorii za báječnou cenu. Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás taky další prověřené zboží od značky Halmar. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Unikátní výrobek Halmar Sada taburetů Monty, zelená od odblíbeného výrobce Halmar můžete pořídit tady teď právě za výhodnou cenu! Akční ceny od 1 790 Kč.