Halmar Sametový taburet Corno, šedý

Sametový taburet Corno, šedý Chcete si zpříjemnit své odpočinkové chvíle, a natáhnout si nohy po dlouhém únavném dni? Tak to... více informací »
Halmar Sametový taburet Corno
Značka: Halmar
1 690 Kč
Ověřit dostupnost
Sametový taburet Corno, šedý Chcete si zpříjemnit své odpočinkové chvíle, a natáhnout si nohy po dlouhém únavném dni? Tak to...

Sametový taburet Corno, šedý Chcete si zpříjemnit své odpočinkové chvíle, a natáhnout si nohy po dlouhém únavném dni? Tak to je tento taburet přesně tím, co potřebujete. Taburet je dostatečně prostorný, tudíž poskytuje místo pro samotné sezení, tomu odpovídá i jeho nosnost až 100 kg. K čalounění taburetu je použita sametová látka, která přináší příjemný lesk a oživí celý taburet. Látka je velice jemná, hladká a příjemná na dotyk. Disponuje však dalšími pozitivními vlastnostmi jako je kvalita, pevnost a…Zajímavý produkt můžete získat ještě tady a teď na našich stránkách v populární rubrice taburety. Připravili jsme oblíbené produkty z naší kategorie ve výhodné akci! Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás najdete více kousků od dodavatele Halmar. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Kvalitní produkt Halmar Sametový taburet Corno, šedý od přední společnosti Halmar pořídíte na našich stránkách nyní v akci! Teď v akci 1 690 Kč.