Halmar Sestava konferenčních stolků Alba, bílá/šedá

Sestava konferenčních stolků Alba, bílá/šedá Sestava dvou kulatých konferenčních stolků Alba je moderní kus nábytku, který je neobvyklý svým... více informací »
Halmar Sestava konferenčních stolků Alba
Značka: Halmar
1 990 Kč
Ověřit dostupnost
Sestava konferenčních stolků Alba, bílá/šedá Sestava dvou kulatých konferenčních stolků Alba je moderní kus nábytku, který je neobvyklý svým...

Sestava konferenčních stolků Alba, bílá/šedá Sestava dvou kulatých konferenčních stolků Alba je moderní kus nábytku, který je neobvyklý svým provedením. Díky hravým prvkům, které jsou dynamicky vyvážené se stane ozdobou každé místnosti. Design, však není jediným předním rysem této sestavy. Stolky totiž také vynikají svojí funkčností, kdy pod pevnou deskou skrývají rozměrný úložný prostor. Pevná deska stolku je vyrobena z masivního dřeva v přirozené barvě, které dokonale ladí s barevným odstínem… Oblíbený produkt Halmar Sestava konferenčních stolků Alba, bílá/šedá můžete najít pohodlně tady na stránkách v oblíbené kategorii stolky do obýváku. Nyní můžete koupit ještě další kusy z této sekce za nejnižší cenu.

Tento neodolatelný výrobek Halmar Sestava konferenčních stolků Alba, bílá/šedá od odblíbeného výrobce Halmar jednoduše můžete získat tady teď právě se slevou. Teď za akční cenu 1 990 Kč.