Halmar Taburet Dolly 3

Taburet Dolly 3 Taburet Dolly 3 je okouzlujícím taburetem, který podněcuje fantazii těch nejmenších. Veselý taburet v podobě soba se stane... více informací »
Halmar Taburet Dolly 3
Značka: Halmar
790 Kč
Ověřit dostupnost
Taburet Dolly 3 Taburet Dolly 3 je okouzlujícím taburetem, který podněcuje fantazii těch nejmenších. Veselý taburet v podobě soba se stane...

Taburet Dolly 3 Taburet Dolly 3 je okouzlujícím taburetem, který podněcuje fantazii těch nejmenších. Veselý taburet v podobě soba se stane dekorativním prvkem dětských pokojů. Sezení na taburetu Dolly 3 bude pro děti zábavným potěšením. Veselé rohy, jasné oči a hravý červený nos jistě potěší každého malého zákazníka. S ohledem na bezpečnost a pohodlí dětí byl při výrobě taburetu Dolly 3 kladen důraz na každý detail. Taburet je vyroben z masivního borovicového dřeva, které je odolné proti poškození a má… Povedený produkt získáte bez obtíží tu na stránkách v populární sekci taburety! Nyní můžete koupit podobné produkty ve zmíněné sekci za skvělou cenu! Známá značka Halmar pro své zákazníky prodává velmi kvalitní sortiment Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!

Tento skvělý kus Halmar Taburet Dolly 3 od značky s tradicí a dobrou pověstí Halmar můžete dostat zde nyní pořád výhodně. Výhodně za 790 Kč.