Halmar Třípatrový regál Narvik 3, černý/dub sonoma

Třípatrový regál Narvik 3, černý/dub sonoma V kanceláři trávíme několik hodin každý den, proto bychom se měli starat o to jak... více informací »
Halmar Třípatrový regál Narvik 3
Značka: Halmar
1 190 Kč
Ověřit dostupnost
Třípatrový regál Narvik 3, černý/dub sonoma V kanceláři trávíme několik hodin každý den, proto bychom se měli starat o to jak...

Třípatrový regál Narvik 3, černý/dub sonoma V kanceláři trávíme několik hodin každý den, proto bychom se měli starat o to jak vypadá a jak se v ní cítíme. Představujeme Vám třípatrový regál Narvik 3, který je velmi moderní, elegantní a jednoduchý. Proto krásně reprezentuje nejenom vzhled kanceláře, ale celé firmy. Hlavním materiál k výrobě regálu Narvik 3 byla zvolaná laminovaná dřevotříska v dekoru dub sonoma. Dřevotříska velmi krásně imituje masivní dřevo, dále je dřevotříska velmi kvalitní a…
Tento neodolatelný produkt Halmar Třípatrový regál Narvik 3, černý/dub sonoma můžete dostat prostě tu na stránkách v populární kategorii poličky a regály! Nyní si můžete koupit vyjímečné kusy z této kategorie za výhodnou cenu!

Neodolatelný produkt Halmar Třípatrový regál Narvik 3, černý/dub sonoma od značky Halmar naleznete tady nyní ve výprodejové akci! Teď v akci 1 190 Kč.