Herní stůl MARVO – 120 x 66 x 73 cm

Stylový herní stůl od značky Marvo v atraktivním červeno-černém provedení, který se stane nepřehlédnutelným kouskem v každém pokoji PC hráče.... více informací »
Herní stůl MARVO – 120 x 66 x 73 cm
Značka: Kup Židle
4 883 Kč
Ověřit dostupnost
Stylový herní stůl od značky Marvo v atraktivním červeno-černém provedení, který se stane nepřehlédnutelným kouskem v každém pokoji PC hráče....

Stylový herní stůl od značky Marvo v atraktivním červeno-černém provedení, který se stane nepřehlédnutelným kouskem v každém pokoji PC hráče. Kovová kostra je zárukou odolnosti a dlouhé životnosti.
Parametry:Hmotnost 17 kgRozměry 130x70x20 (cm)Materiál kov, MDF Unikátní a žádaný kousek Herní stůl MARVO – 120 x 66 lze sehnat bez obtíží tady na stránkách v sekci herní stoly k počítači! Nyní můžete získat ještě jiné kousky ve zmíněné sekci za příznivou cenu! Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce však také více skvělých produktů od značky Kup Židle. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato značka Kup Židle vám může nabídnout top produkty Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!

Levný kus Herní stůl MARVO – 120 x 66 x 73 cm od populárního výrobce Kup Židle získáte zde nyní ve výprodejové akci! Aktuálně v akci za 4 883 Kč.