Herní stůl RACER ULTRADESK – 120X64X77 cm, RGB podsvícení, se 4 XXL podložkami pod myš, s 2 háky pro sluchátka

Herní stůl ULTRADESK RACER disponuje absolutní stabilitou, díky které dosáhnete maximální přesnosti pohybu myši, ať už je herní situace jakkoliv... více informací »
Herní stůl RACER ULTRADESK – 120X64X77 cm
Značka: Ultradesk
5 239 Kč
Ověřit dostupnost
Herní stůl ULTRADESK RACER disponuje absolutní stabilitou, díky které dosáhnete maximální přesnosti pohybu myši, ať už je herní situace jakkoliv...

Herní stůl ULTRADESK RACER disponuje absolutní stabilitou, díky které dosáhnete maximální přesnosti pohybu myši, ať už je herní situace jakkoliv dramatická. Této stability dosahuje zejména díky rámu a nohou z vysoce kvalitního hliníku. Tento typ konstrukce také nabízí více místa pro Vaše nohy, kterým už nebude vadit žádný podpůrný nosník.Deska stolu je pokryta karbonovými vlákny pro maximální výdrž a dlouhodobý atraktivní a moderní vzhled, který je obohacen o exkluzivní LED podsvícení LED RGB PRISMATIC. Toto podsvícení nabízí možnost výběru z 3 druhů různých světelných efektů, které lze nastavit skrze jediné ovládací tlačítko.Po zadní straně lze nalézt prostor pro management kabelů s otvory, které mohou být využity například pro připojení monitorů a dalších zařízení. Pro ještě snadnější přístup ke kabelům můžete nalézt 2 otvory v rozích desky stolu.Spokojenost je také závislá na menších detailech. Zde se jedná především o možnost uložit své sluchátka na dva háčky, jež jsou pro ně určené a Váš nápoj uložit do držáku v bezpečné vzdálenosti – už žádné polité klávesnice. Malý úložný prostor pro herní příslušenství (gamepady, apod.) určitě také oceníte. V balení naleznete také 4 podložky pod myš ve 4 různých barvách.Specifikace stolu:Délka stolu: 120 cmŠířka stolu: 64 cmVýška stolu: 77 cmVáha: 28 kgNapájení: USBPodsvícení: Speciální osvětlení LED RGB PRISMATIC (6 barev – tmavě modrá, světle modrá, zelená, červená, fialová, žlutá)
Tento neodolatelný výrobek Herní stůl RACER ULTRADESK – 120X64X77 cm, RGB podsvícení, jde sehnat jednoduše tu na našem webu zařazený v kategorii herní stoly k počítači! Prozkoumejte zlevněné zboží ve zmiňované rubrice za příznivou cenu! U zákazníků oblíbený výrobce Ultradesk svým zákazníkům nabízí vysoce kvalitní sortiment Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce ovšem více skvělých kousků značky Ultradesk. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento designový výrobek Herní stůl RACER ULTRADESK – 120X64X77 cm, RGB podsvícení, se 4 XXL podložkami pod myš, s 2 háky pro sluchátka originál od výrobce Ultradesk jednoduše pořídíte právě za výhodnou cenu. Ceny od 5 239 Kč.