Židle a stoly pro kanceláře

Herní stůl ULTRADESK FORCE – modrá, 166×70 cm, RBG podsvícení

Nejprodávanější kus Herní stůl ULTRADESK FORCE – modrá, 166x70 cm, RBG podsvícení s osvědčenou značkou Ultradesk jednoduše můžete najít zde nyní ve výprodejové akci! Ceny od 10 595 Kč.
Produkt bez obrázku
Ověřit dostupnost
Značka: Ultradesk
10 595

Pokročilý design od renomované značky ULTRADESK, určen pro milovníky futuristického stylu a praktických řešení. Model FORCE překvapuje svou univerzálností – perfektní nejen jako herní stanice, ale také jako skvělý kus nábytku pro jakékoliv pracoviště.
Hlavní výhody herního stolu ULTRADESK FORCE 
PROSTORNÁ PRACOVNÍ PLOCHA S FUTURISTICKÝM TVAREM A VYSOKOU NOSNOSTÍZESÍLENÝ OCELOVÝ RÁMLED RGB OSVĚTLENÍ S 9 STATICKÝMI BARVAMI A 22 SPECIÁLNÍMI REŽIMY SE ŠIROKÝM ROZSAHEM BAREVKVALITNÍ ROZMĚRNÁ PODLOŽKA PRO CELOU PLOCHU – 5 DRUHŮ BAREVDLOUHÉ POLICE NA KABELY A NAPÁJENÍERGONOMICKÁ PŘEDNÍ ČÁST DESKYVČETNĚ FUNKČNÍHO PŘÍSLUŠENSTVÍ: DRŽÁK SLUCHÁTEK, DRŽÁK NA PITÍOCHRANNÝ KARBONOVÝ POVRCHROBUSTNÍ A STABILNÍ ZÁKLADNADÍLY Z KVALITNÍCH MATERIÁLŮ
Ultradesk FORCE nabízí největší pracovní prostor ze všech modelů od tohoto výrobce. Deska stolu je pokryta speciálním karbonovým povrchem, který jej chrání před poškozením, trvalým zabarvením a vlhkostí. Pracovní plocha je namontována na širokém rámu vyrobeném ze silné oceli. Poskytuje dokonalé statické vlastnosti, i když je konstrukce zatížena velkým množstvím zařízení. Přední hrana plochy byla nakloněna, aby se zvýšilo pohodlí při používání klávesnice a myši. Spolu s psacím stolem obdržíte podložku, která pokrývá celou plochu pracovního prostoru.

Originální LED RGB osvětlení – nabízí 9 statických barev plus 22 režimů se speciálními efekty a širokou škálu barev RGB. Skládá se ze 7 panelů, 4 panely byly instalovány na plochu a další 3 panely byly integrovány do zadní hrany desky stolu, aby se usnadnilo osvětlení stěn. Ovládání se provádí pomocí praktického panelu instalovaného na pravé straně. K napájení systému LED lze použít jakýkoli port USB.

Specifikace:Rozměry produktu:Hloubka: 70 cmŠířka: 166 cmVýška: 76,5 cm

Balení 1 rozměry: 95 x 83 x 18 cmBalení 1 váha: 28,1 kg
Balení 2 rozměry: 83 x 70 x 16,5 cm
Balení 2 váha: 14,4 kg