Židle a stoly pro kanceláře

Herní výškově stavitelný stůl E-Blue EGT003 – 165×88,5×64 cm, podsvícený

Unikátní a oblíbený výrobek Herní výškově stavitelný stůl E-Blue EGT003 – 165×88,5×64 cm, podsvícený od výrobce E-blue jednoduše seženete tady za výhodnou cenu! Cena od 6 799 Kč.
Herní výškově stavitelný stůl E-Blue EGT003 – 165×88
Ověřit dostupnost
Značka: E-blue
6 799

Pořádně vytuněný bratříček základního modelu od E-Blue EGT002 s označením EGT003, který se stane nepostradatelným parťákem každého gamera. Ergonomicky tvarovaná deska zabraňuje únavě paží, takže i po několika hodinách hraní budete čilí jako rybička. A díky výškovému nastavení si stůl vždycky dáte do úrovně, která se vám hodí. Jedinečnost stolu dotváří RGB podsvícení, které se ovládá bezdrátovým ovladačem. Záruka 2 roky. Rozměry 165×88,5×64 cm. 

Hlavní výhody herního výškově stavitelného stolu E-Blue EGT003

Originální design
Výškově nastavitelný do čtyř úrovní
Ergonomicky tvarovaná deska
RGB podsvícení, které se ovládá bezdrátovým ovladačem

Pevný a odolný herní stůl E-Blue EGT003 vyrobený z kvalitního materiálu dokonale doplní Váš osobní herní koutek. Designové boční strany nabízí RGB podsvícení. Stůl je výškově nastavitelný do čtyř úrovní. Ergonomicky designovaná deska stolu zajišťuje optimální polohu paží a efektivně zabraňuje jejich únavě způsobené dlouhodobým hraním. Díky bezdrátovému ovladači si můžete nastavit různé efekty a vybrat si z 16 různých barev podsvícení. Váš stůl může pulzovat, blikat či postupně měnit barvy. Volitelně můžete také nastavovat úroveň jasu či podsvícení úplně vypnout. Středně hustá vláknitá deska (MDF) stolu, která vyniká především pevností, přináší pohodlí a odolnost. Můžete se tak bez obav do her pořádně opřít.
Celý povrch desky herního stolu E-Blue je tvořen jednou extra velkou podložkou pod myš a zajišťuje tak dokonalou kontrolu nad pohybem myši. Povrch je voděodolný, takže se nemusíte bát poničení, když si náhodou na stůl vylijete sklenici s pitím.

Specifikace:šíře stolu: 165 cmhloubka stolu: 88 cmvýška stolu: 70–89,2 cmVáha: 37,5 kgNapájení: 220 VPodsvícení: RGBNapětí: 12–24 V