Herní židle CASTANO – PU kůže, černá/šedá

Herní židle CASTANO je ideální pro lidi, kteří ocení pohodlí, které jde ruku v ruce s moderností a netradičním vzhledem.... více informací »
Herní židle CASTANO – PU kůže
Značka: Kup Židle
2 799 Kč
Ověřit dostupnost
Herní židle CASTANO je ideální pro lidi, kteří ocení pohodlí, které jde ruku v ruce s moderností a netradičním vzhledem....

Herní židle CASTANO je ideální pro lidi, kteří ocení pohodlí, které jde ruku v ruce s moderností a netradičním vzhledem. CASTANO uspokojí i náročnější uživatele a bude perfektní pro práci, učení i hraní. Křeslo bylo navrženo s ohledem na naši páteř, proto má pohodlný, dobře profilovaný sedák, který poskytuje dobrou oporu bederní a krční páteři. Židle je také vybavena dvěma vysokými područkami pro podporu pohodlí sezení. Židle je potažena ekokůží, takže se snadno udržuje v čistotě. 
Rozměry:
– šířka: 60 cm
– hloubka: 64 cm
– výška: 107-117 cm
– výška sedu: 44-54 cm
Materiál:
– eko kůže
 Tento kvalitní výrobek Herní židle CASTANO – PU kůže, černá/šedá můžete koupit prostě tu na webu ve známé sekci herní křesla k počítači. Nyní získáte ještě jiné kusy z této rubriky v akci. Tím ale naše nabídka nekončí, u nás vám nabídneme víc. U nás v nabídce totiž najdete další kousky od značky Kup Židle. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Super produkt Herní židle CASTANO – PU kůže, černá/šedá od značky se zárukou kvality Kup Židle dostanete momentálně za zcela nejnižší cenu. Akční ceny již od 2 799 Kč.