Herní židle DXRacer P132/N – černá, nosnost 130 kg

Hodně oblíbený produkt Herní židle DXRacer P132/N – černá, nosnost 130 kg od našeho předního výrobce DXRACER můžete nakoupit tady teď skutečně levně! Stojí teď u nás 5 949 Kč.
Herní židle DXRacer P132/N – černá
Značka: DXRACER
5 949 Dostupnost: není skladem
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Herní židle DXRacer P132/N ze série Player je moderní ergonomická židle navržená pro požadavky náročných uživatelů PC, kancelářských pracovníků, počítačových hráčů a manažerů. Nabízí komfort, bezpečnost, ergonomii sezení a bezkonkurenční design oblíbený po celém světě. 
Polštářky pod hlavu a pod bedra jsou v ceně! Materiál polštářků je PU kůže.
Klíčové vlastnosti židle DXRacer OH/P132/N- Silný vnitřní ocelový rám, který slouží jako pevná základna pro celou židli – Vysoký opěrák pro opěru celých zad a podporu správného držení páteře – Pětiramenný plastový kříž zajištující dokonalou stabilitu – Mechanismus tilt pro nastavení sklonu opěradla až do úhlu 150 stupňů s možností houpání židle v jakékoliv poloze opěradla a s nastavením tuhosti mechaniky dle hmotnosti uživatele – Kvalitní plynový píst dovážený z Německa, splňující mezinárodní standarty SGS
– 1D područky s měkkým povrchem – Polštářky pod bedra a pod hlavu, pro maximální pohodlí a ergonomickou podporu páteře – Potah z kvalitní PU kůže – Až pro osoby 180cm a 130 kg Maximální nosnost židle je 130 kg, vzhledem k šíři sedáku a pro maximální komfort zákazníka doporučujeme pro uživatele s váhou do 100 kg. DXRacer je prémiová volba pro všechny uživatele PC.Svou oblíbenost ukázala mezi hráči počítačových her. Židle DXRacer používají hráčí na celém světě včetně těch vrcholových. Židle jsou zastoupeny na turnajích jako je LCK, UMG, MLG a v Česku také 4GAMES a Mistrovství České Republiky v Počítačových Hrách a ASUS FINALs. V Česku spolupracujeme s herní organizací eSuba.Židle DXRacer Pomáhají počítačových hráčům k dosažení lepších výkonů a většímu požitku ze hry díky kvalitním materiálům, premiovému zpracování a ergonomii sezení. DXRacer jako dominanta v kancelářiŽidle DXRacer vám ve vaší kanceláři dodají pocit pohodlného ergonomického sezení a dají vám prostor plně se věnovat vaší práci bez nepříjemné bolesti zad. Nastavitelnost područek a výšky sedáku vám dají možnost si židli přizpůbosit podle vašich požadavků. Nastavení sklonu opěradla a mechanika s odemykáním a zamykáním houpání židle vám umožní případný odpočinek. Originální design a kvalita zpracovávání vám přinese obdiv a uznání jak u kolegů, tak u obchodních partnerů a všech návštěvníků vaší kanceláře.
Způsob balení:
Židle je dodávaná v krabici o hmotnosti 27 kg a po rozbalení ji snadno a rychle složíte do použitelného stavu. Složení židle Vám potrvá jen 20 minut. Hodně prodávaný produkt Herní židle DXRacer P132/N – černá, nosnost 130 kg lze nakoupit bezstarostně tady na stránkách ve známé rubrice herní křesla k počítači! Nyní si můžete pořídit skvělé produkty z této rubriky v akci! To není všechno, u nás toho najdete mnohem více. Prozkoumejte u nás také více kvalitních produktů od dodavatele DXRACER. Najdete je níže na této stránce. Známá značka DXRACER vám poskytuje špičkový sortiment za opravdu výhodné peníze! A to ještě není vše!