Židle a stoly pro kanceláře

Herní židle E-Blue Auroza – černá/červená, umělá kůže, podsvícená

Levný kus Herní židle E-Blue Auroza – černá/červená, umělá kůže, podsvícená od známé značky E-blue můžete najít právě za akční cenu! Akční cena již od 10 390 Kč.
Herní židle E-Blue Auroza – černá/červená
Ověřit dostupnost
Značka: E-blue
10 390

Herní křeslo Auroza od značky E-Blue je židle pro fajnšmekry v cool provedení s podsvíceným opěrákem. Nic pro konzervy, ale ulítlé gamery, kteří chtějí originální doplněk do svého herního doupěte. Záruka 2 roky. Powerbanka pro napájení podsvícení s kapacitou 20 000 mA součástí balení.
Hlavní výhody herní židle E-Blue Auroza

Pružná pěnová výplň, která nedeformuje páteř
Ocelový kříž se statickým zatížením do 1 500 kg
Synchronní mechanismus
Sklon opěradla lze nastavit až do úhlu 118 stupňů s možností aretace a nastavením síly protiváhy
Podsvícení dvěma barvami v několika přednastavených módech
Certifikovaný plynový pístem Class-4
Nastavitelný područky

Herní křeslo E-Blue Auroza plně vyhovuje všem požadavkům na ergonomii. Kombinuje jednodílné opěradlo a vysoce pružnou pěnovou výplň tak, aby křeslo bylo dokonalou oporou pro každou část těla. Je potaženo vysoce kvalitní umělou kůží pro příjemné sezení. Křeslo je podsvíceno dvěma barvami – červenou a modrou v několika přednastavených módech.
Plastový kryt opěradla herní židle Auroza je tvořen z kombinací polyamidu PA66 a 30 % skelných vláken. Tento materiál je dvakrát pevnější a odolnější než většina běžných konstrukcí na trhu a chrání před možnou deformací páteře způsobenou používáním nevhodného křesla. Područky můžete otáčet o 360 stupňů a výšku nastavit nahoru nebo dolů (rozpětí 70 mm +/- 5 mm). Křeslo E-Blue je výškově nastavitelné a sklon opěradla lze nastavit až do úhlu 118 stupňů s možností aretace a nastavením síly protiváhy. Oceníte také odolný pětiramenný ocelový kříž se statickým zatížením do 1 500 kg, certifikovaný píst Class-4 nebo nylonová kolečka, která jsou velmi tichá.

Technické parametry: Výška sedáku: 45,2 cm Výška židle: 124 cm (výška samotného opěradla 79 cm) Šířka sedadla: 52 cm (šířka s opěrkami 66 cm) Hloubka sedadla: 44,5 cm Potah: PU kůže Hmotnost: 22 kg Nosnost: do 120 kg