Herní židle na kolečkách E-Blue COBRA III – umělá kůže, černá/modrá

Nejvyšší model linie COBRA od výrobce E-Blue v originálním herním designu, s precizním čalouněním a synchronním mechanismem,... více informací »
Herní židle na kolečkách E-Blue COBRA III – umělá kůže
Značka: E-blue
8 079 Kč
Ověřit dostupnost
Nejvyšší model linie COBRA od výrobce E-Blue v originálním herním designu, s precizním čalouněním a synchronním mechanismem,...

Nejvyšší model linie COBRA od výrobce E-Blue v originálním herním designu, s precizním čalouněním a synchronním mechanismem, kterým se chlubí převážně jen dražší ergonomické židle. COBRA III je herní křeslo bez kompromisů pro nejnáročnější gamery. Záruka 2 roky. Nosnost 120 kg.
Hlavní výhody herního křesla na kolečkách E-Blue COBRA III

Synchronní mechanismus
Nastavitelné područky
Zdokonalená PU kůže
Precizní čalounění
Kvalitní píst Class-4
Odolný kříž z nylonu a skelných vláken

Herní židle Cobra nabízí různá nastavení pro maximální pohodlí, můžete si libovolně nastavit područky, výšku sedadla nebo sklon opěradla dle individuálních potřeb. Vysoce kvalitní potah z PU kůže a semiše přináší dokonalou oporu pro každou část těla. V kombinaci s mnoha možnostmi nastavení přináší uživatelům pocit naprostého uvolnění a správného držení těla i při dlouhodobém hraní.
Vysoce pružná pěnová výplň je obsažena v opěradle a v sedáku, takže herní křeslo Cobra III nedeformuje páteř a efektivně chrání před únavou i během dlouhodobého hraní. Povrch z PU kůže je dokonale prodyšný a pohodlný. Jistě oceníte i nastavitelné područky, poctivý plynový píst nebo odolný pětiramenný kříž z nylonu a skelných vláken, který zvládne statické zatížení do 1 500 Kg.

Technické parametry:Výška sedáku: 45,2 cmVýška židle: 124 cm Šířka sedadla: 52 cm (šířka s opěrkami 64 cm)Hloubka sedadla: 50 cmPotah: PU kůže + semišHmotnost: 24 kgNosnost do 120 kg
Tento oblíbený produkt Herní židle na kolečkách E-Blue COBRA III – umělá kůže, černá/modrá můžete dostat teď tu na našem webu v oblíbené sekci herní křesla k počítači! Prozkoumejte ještě jiné výrobky z této známé kategorie za outletovou cenu. Dodavatel E-blue dlouhodobě poskytuje skvělé zboží. Tím ale však naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká! U nás najdete více skvělých kousků od výrobce E-blue. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a levný kus Herní židle na kolečkách E-Blue COBRA III – umělá kůže, černá/modrá od top značky E-blue snadno pořídíte právě skutečně výhodně. Ceny již od 8 079 Kč.