Židle a stoly pro kanceláře

Herní židle RACING ZK-012 — PU kůže, černá / modrá, nosnost 130 kg

Tento akční a ve slevě výrobek Herní židle RACING ZK-012 — PU kůže, černá / modrá, nosnost 130 kg od výrobce s mnohaletou tradicí Kup Židle máte možnost dostat na našich stránkách nyní za výprodejovou cenu. V akci za cenu 3 439 Kč.
Herní židle RACING ZK-012 — PU kůže
Ověřit dostupnost
Značka: Kup Židle
3 439

Herní židle RACING ZK-012 je perfektní volba pro každého hráče. Zachovává si standardní sportovní design hráčských židlí, který zaujme na první pohled – především pak energická modrá barva na černé kožence. Křeslo je vhodné pro uživatele do 185 cm a díky silné výstuze zvládne až 130 kg.
Hlavní výhody herní židle RACING ZK-012

špičkový design, který každého zaujme
kvalitní měkčené 4D područky
pogumovaná kolečka na všechny typy povrchů
zvýšená nosnost až do 130 kg
polohovatelné bederní a krční opěrky
skvělá cena

Židle je postavená na pevném plastovém kříži vysoké kvality a je vybavená špičkovými 4D područkami. Měkčené područky jsou nastavitelné, takže vám bez problémů poskytnou perfektní oporu pro unavené ruce. Nejenom pro pohodlí, ale i ke zdraví hráče pomůže dvojice podpůrných polštářků pro krční i bederní páteř. Ty si můžete libovolně nastavit a polštáře se tak dokonale přizpůsobí vaší postavě. Disponuje i kvalitními pogumovanými kolečky, které se hodí na všechny typy podlah a povrchů.
Parametry produktu

hloubka sedáku: 46 cm
výška sedáku: 41 – 51 cm
celková výška: 123 – 132 cm
šířka sedáku: 55 cm
šířka sedací části: 39 cm
celková šířka: 69 cm
nosnost: 130 kg