Židle a stoly pro kanceláře

Herní židle RUNNER — ekokůže, černá/modrá

Vynikající produkt Herní židle RUNNER — ekokůže, černá/modrá od spolehlivé značky ADK snadno můžete získat právě dnes za výprodejovou cenu! Cenově vychází na 3 990 Kč.
Produkt bez obrázku
Ověřit dostupnost
Značka: ADK
3 990

Herní židle RUNNER je skvělou volbou k počítači každého hráče. Nabízí pohodlí a komfort i během dlouhého hraní a navíc bude ozdobou každého pokoje.
Hlavní výhody herní židle RUNNER

čalounění odolnou ekokůží
poutavý design
bederní a hlavová opěrka
nastavitelnost výšky
robustní kovový kříž

Opěrák a sedák jsou čalouněné pevnou ekokůží, která je oblíbeným materiálem zejména díky své odolnosti, snadné údržbě i uhlazenému vzhledu. V tomto případě se ekokůže střídá v černém a modrém odstínu, vytvářejíc společně poutavý kontrast. Rozprostírá se na polohovatelném opěráku, vybaveném bederním a hlavovým polštářkem, díky kterým si budete moci po náročné hře pohodlně vydechnout a uvolnit se.
V jádru židle je houpací mechanismus, který umožňuje nastavení výšky sedadla a nastavení tuhosti opěradla. Nastavení výšky je možné díky plynovému pístu, které je snadno ovladatelný jednou páčkou. Nastavení tuhosti opěradla je potom možné pomocí regulačního šroubu, kterým si sami zvolíte vámi preferovaný odpor. Židle má ve svém základu robustní kovový kříž doplněný o nylonová kolečka. Nosnost 120 kg.
Rozměry:

Výška 125-133 cm
Šířka 66 cm
Hloubka 50 cm
Výška sedu 45 – 53 cm
Šířka sedáku 33-38 cm
Hloubka sedáku 50 cm
Výška nastavení pístu 8 cm