ITTC Stima křesílko BOULEVARD Verde mela

Plastové křesílko BOULEVARD s područkami je vyrobeno z polypropylenu a hliníku. Tato stohovatelná židle je skvělá pro vnitřní i... více informací »
ITTC Stima křesílko BOULEVARD Verde mela
Značka: Kup Židle
1 290 Kč
Ověřit dostupnost
Plastové křesílko BOULEVARD s područkami je vyrobeno z polypropylenu a hliníku. Tato stohovatelná židle je skvělá pro vnitřní i...

Plastové křesílko BOULEVARD s područkami je vyrobeno z polypropylenu a hliníku. Tato stohovatelná židle je skvělá pro vnitřní i venkovní použití a také do zátěžového provozu. Nosnost této snadno udržovatelné židle je 110 kg.
Neodolatelný produkt ITTC Stima křesílko BOULEVARD Verde mela dostanete prostě na stránkách v rubrice kuchyňské židle. Podívejte se na ještě podobné produkty z této oblíbené rubriky za akční cenu. To není všechno, naše nabídka je široká. Mrkněte také na více kousků značky Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Tato značka Kup Židle pro své zákazníky nabízí špičkové produkty. Nabídka platí do vyprodání zásob!

Tento kvalitní produkt ITTC Stima křesílko BOULEVARD Verde mela od společnosti Stima snadno můžete získat právě zde skutečně levně! Teď za akční cenu 1 290 Kč.