ITTC Stima Křesílko TRILL

Jídelní křesílko Trill je vyrobeno z plastu a má více barevných provedení. Ruce si můžete opřít o plastové područky. Tato židle je zajímavým... více informací »
ITTC Stima Křesílko TRILL
Značka: Kup Židle
2 300 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní křesílko Trill je vyrobeno z plastu a má více barevných provedení. Ruce si můžete opřít o plastové područky. Tato židle je zajímavým...

Jídelní křesílko Trill je vyrobeno z plastu a má více barevných provedení. Ruce si můžete opřít o plastové područky. Tato židle je zajímavým doplňkem, který se skvěle hodí na Vaší zahradu nebo terasu, díky svému modernímu a neobvyklému designu vynikne i ve Vaši kuchyni nebo jídelně.
Parametry:
Šířka: 59 cm
Hloubka: 54 cm
Výška: 83 cm
Výška sedu: 48 cm Tento skvělý produkt ITTC Stima Křesílko TRILL naleznete také tu na stránkách v sekci kuchyně! Získejte další zboží z této populární rubriky za mimořádně nízkou cenu! To ovšem není všechno, máme toho více! Mrkněte na další vybrané kousky od výrobce Kup Židle. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Významná značka Kup Židle dlouhodobě nabízí top zboží Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Tento žádaný produkt ITTC Stima Křesílko TRILL od značky Kup Židle snadno můžete pořídit zde teď v akci. Akční ceny od 2 300 Kč.