ITTC Stima židle BOULEVARD Verde mela

Pro vyznavače jednoduchých tvarů a trendy materiálů je židle BOULEVARD od firmy Stima správná volba. Je vhodná do bytu i na... více informací »
ITTC Stima židle BOULEVARD Verde mela
Značka: Kup Židle
1 190 Kč
Ověřit dostupnost
Pro vyznavače jednoduchých tvarů a trendy materiálů je židle BOULEVARD od firmy Stima správná volba. Je vhodná do bytu i na...

Pro vyznavače jednoduchých tvarů a trendy materiálů je židle BOULEVARD od firmy Stima správná volba. Je vhodná do bytu i na zahradu a unese až 110 kg.
Hlavní výhody plastové jídelní židle bez područek Stima BOULEVARD

Vysoce odolná díky kombinaci polypropylenu a hliníku
Vhodná do jídelny, na balkon i zahradu
Stohovatelnost a snadná údržba

Střídmý vzhled plastové židle BOULEVARD je dosažený efektní kombinací polypropylenu a hliníku. Díky tomu je vhodná jako moderní židle do kuchyně, stejně se však hodí na balkon, terasu či zahradu, kde oceníte možnost její snadné údržby. Barva je volitelná dle vzorníku.
Ač vypadá velmi vzdušně, zvládne sloužit dlouho a spolehlivě i hostům ve vaší restauraci či kavárně. Židle je navíc stohovatelná, takže ji snadno sklidíte a uskladníte. Nosnost této oblíbené židle bez područek je 110 kg. Záruka je standardní dvouletá. Unikátní produkt ITTC Stima židle BOULEVARD Verde mela jde pořídit teď tady na stránkách v populární kategorii kuchyňské židle! Nyní můžete získat ještě podobné produkty ve zmiňované kategorii za akční cenu!

Výjimečný a žádaný produkt ITTC Stima židle BOULEVARD Verde mela od odblíbeného výrobce Stima snadno můžete sehnat zrovna za výhodnou cenu! Akční cena 1 190 Kč.