ITTC Stima Židle GRANDE masiv

Robustní jídelní židle Grande je vyrobena z masivního bukového dřeva, možno zvolit různé barevné provedení. Sedák je lehce anatomicky tvarovaný... více informací »
ITTC Stima Židle GRANDE masiv
Značka: Kup Židle
2 179 Kč
Ověřit dostupnost
Robustní jídelní židle Grande je vyrobena z masivního bukového dřeva, možno zvolit různé barevné provedení. Sedák je lehce anatomicky tvarovaný...

Robustní jídelní židle Grande je vyrobena z masivního bukového dřeva, možno zvolit různé barevné provedení. Sedák je lehce anatomicky tvarovaný pro komfortnější posezení. Židle je vhodná jak do interiérů domácností, tak i pro zátěžový provoz. Nosnost židle je až 130 kg.
Parametry produktu
Šířka: 44 cmHloubka: 40 cmVýška: 89 cmVýška sedáku: 47 cmNosnost: 130 kgPosíláme ve smontovaném stavu.Výjimečný a žádaný výrobek ITTC Stima Židle GRANDE jde koupit bezprostředně na našich stránkách umístěný v sekci kuchyně! Získejte parádní produkty z této oblíbené rubriky za výprodejovou cenu.

Oblíbený a akční produkt ITTC Stima Židle GRANDE masiv od výrobce Stima najdete na našich stránkách teď za výprodejovou cenu! Akční cena od 2 179 Kč.