Jednací kancelářská židle Office Pro MERENS MEETING – více barev Žlutá BI 205

Stylová jednací židle Office Pro Merens Meeting, která díky dynamickému designu bude dělat ozdobu především v moderně laděných interiérech.... více informací »
Jednací kancelářská židle Office Pro MERENS MEETING – více barev Modrá BI 204
Značka: Office Pro
4 953 Kč
Ověřit dostupnost
Stylová jednací židle Office Pro Merens Meeting, která díky dynamickému designu bude dělat ozdobu především v moderně laděných interiérech....

Stylová jednací židle Office Pro Merens Meeting, která díky dynamickému designu bude dělat ozdobu především v moderně laděných interiérech. Robustní svařovaná konstrukce dává záruku dlouhé životnosti a kvalitně polstrovaný sedák velkého komfortu. Záruka 3 roky, nosnost 120 kg.
Parametry produktu

Minimální výška sedu:
44 cm

Maximální výška sedu:
44 cm

Minimální celková výška:
90 cm

Maximální celková výška:
90 cm

Šířka sedáku:
48 cm

Hloubka sedáku:
50 cm

Šířka celkem:
60 cm

Hmotnost:
13 kg

Nosnost:
120 kg

Tento akční produkt Jednací kancelářská židle Office Pro MERENS MEETING – více je dostupný jednoduše u nás zařazený v sekci konferenční a jednací židle! Nyní si můžete vybrat zlevněné produkty z této známé rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu. U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás taky více produktů od značky Office Pro. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední dodavatel Office Pro má ve stále nabídkce vysoce kvalitní výrobky. Udělejte si radost!

Vynikající výrobek Jednací kancelářská židle Office Pro MERENS MEETING – více barev Žlutá BI 205 od výrobce Office Pro naleznete na našich stránkách nyní ve výprodejové akci. Akční cena již od 4 953 Kč.