Jednací kovová židle Office Pro TRITON GRAY – s područkami, více barev Červená DK 13

Špičková konferenční židle Triton Gray od značky Office Pro, která díky modernímu provedení vynikne v kancelářích, čekárnách nebo jednacích... více informací »
Jednací kovová židle Office Pro TRITON GRAY – s područkami
Značka: Office Pro
2 039 Kč
Ověřit dostupnost
Špičková konferenční židle Triton Gray od značky Office Pro, která díky modernímu provedení vynikne v kancelářích, čekárnách nebo jednacích...

Špičková konferenční židle Triton Gray od značky Office Pro, která díky modernímu provedení vynikne v kancelářích, čekárnách nebo jednacích sálech. Svařovaná konstrukce slibuje dlouhou živostnost, síťovaný opěrák pak mimořádné pohodlí, protože vyvíjí jen minimální tlak na záda. Na výběr několik atraktivních barev, nosnost 120 kg, záruka 36 měsíců.
Parametry produktu

Minimální výška sedu:
46 cm

Minimální celková výška:
82 cm

Šířka sedáku:
44 cm

Hloubka sedáku:
44 cm

Šířka celkem:
54 cm

Hmotnost:
5 kg

Nosnost:
120 kg

Zajímavý produkt máte možnost nakoupit právě tu na stránkách v kategorii konferenční a jednací židle. Nyní si můžete pořídit ještě jiné produkty z naší kategorie jednoduše online! Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás také další skvělé produkty značky Office Pro. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Tato značka Office Pro pro vás vyrábí špičkové výrobky.

Tento levný výrobek Jednací kovová židle Office Pro TRITON GRAY – s područkami, více barev Červená DK 13 od značky Office Pro jednoduše můžete najít na našich stránkách teď opravdu levně. Právě lze objednat jen za 2 039 Kč.