Jednací židle Office Pro TRITON NET – s područkami, více barev NET oranžová

Špičková konferenční židle Triton Net od značky Office Pro, která díky modernímu provedení vynikne v kancelářích, čekárnách nebo jednacích... více informací »
Jednací židle Office Pro TRITON NET – s područkami
Značka: Office Pro
2 039 Kč
Ověřit dostupnost
Špičková konferenční židle Triton Net od značky Office Pro, která díky modernímu provedení vynikne v kancelářích, čekárnách nebo jednacích...

Špičková konferenční židle Triton Net od značky Office Pro, která díky modernímu provedení vynikne v kancelářích, čekárnách nebo jednacích sálech. Svařovaná konstrukce slibuje dlouhou živostnost, síťovaný opěrák pak mimořádné pohodlí, protože vyvíjí jen minimální tlak na záda. Na výběr několik atraktivních barev, nosnost 120 kg, záruka 36 měsíců.
Parametry produktu

Minimální výška sedu:
46 cm

Minimální celková výška:
82 cm

Šířka sedáku:
44 cm

Hloubka sedáku:
44 cm

Šířka celkem:
54 cm

Hmotnost:
5 kg

Nosnost:
120 kg

Diskontní výrobek Jednací židle Office Pro TRITON naleznete jednoduše tu na našem webu ve známé rubrice konferenční a jednací židle! Vyberte si unikátní kousky z této oblíbené rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu! Populární značka Office Pro vám nabízí vynikající sortiment.

Kvalitní výrobek Jednací židle Office Pro TRITON NET – s područkami, více barev NET oranžová od společnosti Office Pro jednoduše seženete tady teď právě levně! Nabídka od 2 039 Kč.