Jídelní čalouněná židle KING – kov, látka, šedá

Jídelní čalouněná židle KING je v nadčasovém designu. Skvěle se hodí do jednoduchých i moderních jídelen. Židle je... více informací »
Jídelní čalouněná židle KING – kov
Značka: Kup Židle
2 499 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní čalouněná židle KING je v nadčasovém designu. Skvěle se hodí do jednoduchých i moderních jídelen. Židle je...

Jídelní čalouněná židle KING je v nadčasovém designu. Skvěle se hodí do jednoduchých i moderních jídelen. Židle je čalouněna šedou, příjemnou a odolnou látkou. Opěradlo židle je propletené do geometrických útvarů. Konstrukce je tvořena z pevné ocele, v černé barvě. Nosnost židle je 110 kg.
Rozměry:  
– šířka 48 cm
– hloubka 55 cm
– výška 94 cm
– výška sedáku 48 cm
Materiál:
– tkanina 
– ocel s práškovým nástřikem
Dodáváme v demontu. Designový produkt jde koupit přímo tu na webu zařazený v kategorii kuchyňské židle. Pořiďte si skvělé produkty z naší rubriky snadno online! Populární výrobce Kup Židle pro vás vyrábí špičkové výrobky. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce! U nás vám nabízíme více, u nás v nabídce totiž najdete další skvělé zboží značky Kup Židle. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní kus Jídelní čalouněná židle KING – kov, látka, šedá od populárního výrobce Kup Židle jednoduše získáte tady nyní se slevou! Aktuálně v akci za 2 499 Kč.