Jídelní dřevěná židle ALENA – masiv dub, lak

Odolná jídelní židle bez područek ALENA je vyrobená z masivního dubového dřeva s povrchovou úpravou lak natur. Jednoduchá údržba, dlouhá... více informací »
Jídelní dřevěná židle ALENA – masiv dub
Značka: Kup Židle
2 490 Kč
Ověřit dostupnost
Odolná jídelní židle bez područek ALENA je vyrobená z masivního dubového dřeva s povrchovou úpravou lak natur. Jednoduchá údržba, dlouhá...

Odolná jídelní židle bez područek ALENA je vyrobená z masivního dubového dřeva s povrchovou úpravou lak natur. Jednoduchá údržba, dlouhá životnost. Nosnost 120 kg.
Hlavní výhody jídelní dřevěné židle ALENA

Bytelná díky kostře z dubového masivu
Snadná údržba
Klasický design, který nezestárne

Dřevěná židle ALENA představuje klasickou volbu k jídelnímu stolu. Je velmi stabilní, bytelná, pohodlná a navíc vypadá jednoduše dobře. Přírodní materiál je nejen příjemný k sezení, ale je také hřejivým prvkem do každého interiéru.
Jídelní židle ALENA se skládá ze dvou materiálu – konstrukce je vyrobená z dubového masivního dřeva a sedák z dýhy. Povrchová úprava je hladká a snadná na údržbu. Židle není stohovatelná a má nosnost 120 kg a hmotnost 7 kg.

Tento vynikající produkt Jídelní dřevěná židle ALENA – masiv dub, lak od našeho předního výrobce Kup Židle máte možnost koupit momentálně na webu za super cenu. Momentálně k dispozici za 2 490 Kč.