Jídelní dřevěná židle CATIA — masiv borovice, bílý lak

Jídelní dřevěná židle Catia je vyrobena z masivního borovicového dřeva v barevném provedení bílý lak. Výška sedu židle je 45 cm. Židle je... více informací »
Jídelní dřevěná židle CATIA — masiv borovice
Značka: Kup Židle
999 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní dřevěná židle Catia je vyrobena z masivního borovicového dřeva v barevném provedení bílý lak. Výška sedu židle je 45 cm. Židle je...

Jídelní dřevěná židle Catia je vyrobena z masivního borovicového dřeva v barevném provedení bílý lak. Výška sedu židle je 45 cm. Židle je ideálním doplňkem do kuchyně či jídelny. Záruka je 24 měsíců. 
Parametry produktu:
Šířka: 41 cmHloubka: 42 cmVýška: 91 cmVýška sedu: 45 cmHmotnost: 4 kgDodávané v demontu Vysoce kvalitní kus Jídelní dřevěná židle CATIA — lze koupit zrovna tady na našem webu v oblíbené kategorii kuchyně. Prozkoumejte oblíbené produkty z této populární rubriky za mimořádně nízkou cenu! Přední dodavatel Kup Židle vám představuje špičkové produkty U nás vám nabízíme více, máme v nabídce další prověřené kousky od značky Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Oblíbený a akční výrobek Jídelní dřevěná židle CATIA — masiv borovice, bílý lak od společnosti Kup Židle jednoduše můžete najít zde nyní za výhodnou cenu. Nabídky od 999 Kč.