Jídelní dřevěná židle Stima SILVANA – buk, čalouněný sedák, nosnost 140 kg

Jídelní židle Stima SILVANA se pyšní rámem z kvalitního bukového dřeva, pohodlným čalouněním v několika barvách na výběr a také vysokou... více informací »
Jídelní dřevěná židle Stima SILVANA – buk
Značka: Kup Židle
1 519 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní židle Stima SILVANA se pyšní rámem z kvalitního bukového dřeva, pohodlným čalouněním v několika barvách na výběr a také vysokou...

Jídelní židle Stima SILVANA se pyšní rámem z kvalitního bukového dřeva, pohodlným čalouněním v několika barvách na výběr a také vysokou nosností 140 kg. Záruka 36 měsíců.
Hlavní výhody jídelní dřevěné židle Stima SILVANA

Rám z masivního bukového dřeva
Pohodlný čalouněný sedák
Nosnost 140 kg

Nadčasová klasická kuchyňská židle ze světlého bukového masivního dřeva nabízí velmi robustní a stabilní konstrukci, proto ji oceníte nejen doma, ale také v zátěžových provozech, například restauracích a jídelnách.
Komfortní sedák je čalouněný do odolné textilie MIRON v několika atraktivních barvách, můžete ji tedy bez problémů přizpůsobit jakémukoli interiéru. Univerzální a současně vkusná jídelní židle vysoké kvality má nadstandardní nosnost 140 kg. Na tento produkt se vztahuje záruka 36 měsíců.
Posíláme ve smontovaném stavu. Ve slevě tento výrobek Jídelní dřevěná židle Stima dostanete bez problémů tu na našem webu zařazený v rubrice kuchyňské židle. Pořiďte si akční výrobky z této sekce za extra cenu. Naše nabídka je široká, mrkněte na další kvalitní kousky značky Stima. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka Stima má v nabídce velmi kvalitní zboží. Podívejte se sami!

Ve slevě výrobek Jídelní dřevěná židle Stima SILVANA – buk, čalouněný sedák, nosnost 140 kg značky Stima seženete tady teď ve výprodejové akci. Teď za akční cenu 1 519 Kč.