Jídelní dřevěná židle Stima VENETA – buk, masiv, nosnost 155 kg

Elegantní jídelní dřevěná židle Stima VENETA z bukového masivu s látkovým čalouněným sedákem je mimořádně odolná a nabízí nadstandardní... více informací »
Jídelní dřevěná židle Stima VENETA – buk
Značka: Kup Židle
1 159 Kč
Ověřit dostupnost
Elegantní jídelní dřevěná židle Stima VENETA z bukového masivu s látkovým čalouněným sedákem je mimořádně odolná a nabízí nadstandardní...

Elegantní jídelní dřevěná židle Stima VENETA z bukového masivu s látkovým čalouněným sedákem je mimořádně odolná a nabízí nadstandardní nosnost 155 kg. Prodloužená záruka 3 roky.
Hlavní výhody jídelní dřevěné židle bez područek Stima VENETA

Pevná buková konstrukce v několika variantách moření
Elegantní a nadčasový design
Nosnost 155 kg

Hledáte nadčasové a pohodlné židle do domácnosti, nebo potřebujete vybavit svou restauraci, jídelnu či hotel stylovými židlemi, které zvládnou i vysokou zátěž? Právě jste je našli!
VENETA je robustní židle s pevnou bukovou konstrukcí v několika variantách moření. Masivní sedák čalouněný kvalitní textilií v několika barvách na výběr je umístěn ve výšce 46 cm, celodřevěná opěrka zajišťuje optimální podporu zad. Židle je i přes poměrně nízkou hmotnost 6 kg velmi stabilní a komfortní, navíc bez problémů unese až 155 kg. Na tento model je poskytována záruka 3 roky.
Parametry produktu
Výška: 87 cmHloubka sedáku: 41 cmVýška sedáku: 47 cmŠířka: 44 cmPosíláme ve smontovaném stavu. Kvalitní a velmi žádaný produkt Jídelní dřevěná židle Stima VENETA – buk, masiv, nosnost 155 kg můžete dostat bezstarostně na webu v oblíbené rubrice kuchyňské židle. Máme pro vás ještě další produkty ve zmiňované rubrice za super cenu.

Tento nejprodávanější produkt Jídelní dřevěná židle Stima VENETA – buk, masiv, nosnost 155 kg s osvědčenou značkou Stima naleznete u nás právě se slevou! Cena od 1 159 Kč.