Jídelní křesílko AKRO – samet, šedá

Jídelní křesílko AKRO je v moderním stylu. Vyniká svým tvarem i čalouněním. Díky svému designu zapadne do jednoduché jídelny i výraznější... více informací »
Jídelní křesílko AKRO – samet
Značka: Kup Židle
1 889 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní křesílko AKRO je v moderním stylu. Vyniká svým tvarem i čalouněním. Díky svému designu zapadne do jednoduché jídelny i výraznější...

Jídelní křesílko AKRO je v moderním stylu. Vyniká svým tvarem i čalouněním. Díky svému designu zapadne do jednoduché jídelny i výraznější kuchyně. Židle je speciálně tvarovaná pro maximální pohodlí. Sedadlo s opěrákem je čalouněné sametovou látkou v šedém odstínu. Materiál nejen skvěle vypadá, je i příjemný na dotek a snadno se udržuje v čistotě. Konstrukce křesílka je vyrobena z práškově lakované ocele v černé barvě. Nosnost je 110 kg.
Rozměry:
– šířka: 51 cm
– hloubka: 57 cm
– výška: 77 cm
– výška sedu: 47 cm
Materiál:
– sametová tkanina
– ocel s práškovým nástřikem
Tento akční produkt jde sehnat právě nyní tady u nás ve známé sekci kuchyňské židle. Najděte si kvalitní výrobky ve zmíněné sekci za akční cenu! Věhlasný dodavatel Kup Židle vás a vaše blízké obohatí o kvalitní produkty. Přesvědčte se. Nebojte, máme toho více, podívejte se také na další prověřené zboží od značky Kup Židle. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený kus Jídelní křesílko AKRO – samet, šedá od top značky Kup Židle jednoduše můžete najít na našich stránkách teď opravdu levně. Teď za akční cenu 1 889 Kč.