Jídelní křesílko ATLANTA — kov, látka, více barev Šedá

Jídelní křesílko ATLANTA je model, který zapadne do moderních interiérů - podkrovních obývacích pokojů, elegantních jídelen... více informací »
Jídelní křesílko ATLANTA — kov
Značka: Kup Židle
2 099 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní křesílko ATLANTA je model, který zapadne do moderních interiérů - podkrovních obývacích pokojů, elegantních jídelen...

Jídelní křesílko ATLANTA je model, který zapadne do moderních interiérů – podkrovních obývacích pokojů, elegantních jídelen či pracoven. Korpus židle, který leží na vysokých nohách z oceli s práškovým nástřikem, je čalouněný příjemnou sametovou látkou. Díky dostatečné šířce a hloubce je křesílko velmi pohodlné, ruce si navíc můžete opřít o opěrky. Na eleganci židli přidává stylové prošití. Nosnost 120 kg.
Rozměry:
– šířka 58 cm
– hloubka 57 cm
– výška 80 cm
– výška sedáku 46 cm
 Materiál:
– sametová látka
– ocel s práškovým nástřikem
Nosnost: 
-120 kg
Dodáváme v demontu. Tento skvělý výrobek Jídelní křesílko ATLANTA — kov, máte možnost sehnat bez obtíží tady a teď na našem webu umístěný v sekci kuchyňské židle! Nyní můžete koupit skvělé kousky z této rubriky ve výprodejové akci! Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás také více kousků značky Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento kvalitní a levný kus Jídelní křesílko ATLANTA — kov, látka, více barev Šedá od známého výrobce Kup Židle seženete tady a teď právě ve výprodejové akci! Cena od 2 099 Kč.