Jídelní křesílko BUDDY – kov, sametová látka, modrá

Královsky modré křesílko BUDDY zaujme geometrickými a minimalistickými dekoracemi. Křeslo bez područek se vyznačuje tvarovaným... více informací »
Jídelní křesílko BUDDY – kov
Značka: Kup Židle
1 399 Kč
Ověřit dostupnost
Královsky modré křesílko BUDDY zaujme geometrickými a minimalistickými dekoracemi. Křeslo bez područek se vyznačuje tvarovaným...

Královsky modré křesílko BUDDY zaujme geometrickými a minimalistickými dekoracemi. Křeslo bez područek se vyznačuje tvarovaným opěradlem, které umožňuje pohodlné polohování těla. Opěradlo a prostorný sedák jsou čalouněny sametovou látkou, která je odolným, estetickým a na dotek příjemným materiálem. Královsky modrá barva židle bude perfektní pro industriální, moderní a glamour aranžmá. Jedinečným akcentem nábytku jsou trojúhelníky viditelné na vnitřní straně židle. Nábytek spočívá na soustružených nohách, které jsou vyrobeny z práškově lakované černé oceli.
Rozměry:
– šířka: 48 cm
– hloubka: 53 cm
– výška: 86 cm
– výška sedáku: 50 cm
 Materiál:
– sametová tkanina
– ocel s práškovým nástřikem

Tento akční a ve slevě výrobek Jídelní křesílko BUDDY – kov, sametová látka, modrá značky Kup Židle snadno pořídíte tady teď skutečně levně. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 1 399 Kč.