Jídelní křesílko CAPOTE – plast, masiv, více barev Červená

Retro jídelní křesílko CAPOTE s nadčasovým vzhledem má tvarovaný plastový sedák a nohy z bukového masivu v přírodním odstínu... více informací »
Jídelní křesílko CAPOTE – plast
Značka: Kup Židle
828 Kč
Ověřit dostupnost
Retro jídelní křesílko CAPOTE s nadčasovým vzhledem má tvarovaný plastový sedák a nohy z bukového masivu v přírodním odstínu...

Retro jídelní křesílko CAPOTE s nadčasovým vzhledem má tvarovaný plastový sedák a nohy z bukového masivu v přírodním odstínu s černými kovovými výztuhami. Díky svému neotřelému designu je vhodné nejen do kuchyní a jídelen, ale také do pracoven, obývacích pokojů, či relaxačních koutů. Nosnost 110 kg.
Parametry produktu

Šířka (cm):
46

Hloubka (cm):
53

Výška (cm):
81

Výška sedu:
44 cm

Nosnost (kg):
110


Hodně povedený výrobek Jídelní křesílko CAPOTE – plast, masiv, více barev Červená můžete získat snadno tady u nás v oblíbené sekci kuchyňské židle! Najděte si ještě další zboží ve zmíněné sekci za super peníze. Věhlasný dodavatel Kup Židle má prvotřídní produkty Udělejte radost sami sobě.

Tento žádaný produkt Jídelní křesílko CAPOTE – plast, masiv, více barev Červená od známé společnosti Kup Židle jednoduše můžete získat tady a teď v akci. Cena od 828 Kč.