Jídelní křesílko FATRA – kov, sametová látka, více barev šedá

Jídelní křesílko FATRA je vhodná do obývacích prostor, ale neztratí se v kavárně, cukrárně či jídelním koutě. Sedák i opěrák je celý... více informací »
Jídelní křesílko FATRA – kov
Značka: Kup Židle
1 989 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní křesílko FATRA je vhodná do obývacích prostor, ale neztratí se v kavárně, cukrárně či jídelním koutě. Sedák i opěrák je celý...

Jídelní křesílko FATRA je vhodná do obývacích prostor, ale neztratí se v kavárně, cukrárně či jídelním koutě. Sedák i opěrák je celý čalouněný látkou ve více barvách. Stabilitu křesílka tvoří kovová konstrukce. Elegantní vzhled křesílku dodává prošívaný opěrák. Nosnost je 120 kg.
Rozměry:  
– šířka 56 cm   
– hloubka 65 cm  
– výška 81 cm   
– výška sedu 51 cm
Materiál:
– sametová tkanina
– ocel s práškovým nástřikem
Dodáváme v demontu.
Často hledaný produkt Jídelní křesílko FATRA – kov, sametová látka, více barev šedá máte možnost pořídit bezstarostně na stránkách v populární kategorii kuchyňské židle. Připravili jsme pro vás parádní kusy z této populární kategorie snadno online. U nás vám nabízíme více, u nás najdete další skvělé kousky od značky Kup Židle. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený produkt Jídelní křesílko FATRA – kov, sametová látka, více barev šedá originál od výrobce Kup Židle jednoduše seženete právě teď skutečně levně. Akční ceny od 1 989 Kč.