Jídelní křesílko PARADISE — kov, látka, růžová

Jídelní křesílko PARADISE je designový kousek, který vnese do každého interiéru eleganci. Originálně tvarované opěradlo se... více informací »
Jídelní křesílko PARADISE — kov
Značka: Kup Židle
3 299 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní křesílko PARADISE je designový kousek, který vnese do každého interiéru eleganci. Originálně tvarované opěradlo se...

Jídelní křesílko PARADISE je designový kousek, který vnese do každého interiéru eleganci. Originálně tvarované opěradlo se skládá z jednotlivých prvků, které jsou odděleny ozdobným prošíváním. Měkké sedadlo je čalouněno sametovou látkou v tlumeném růžovém odstínu. Materiál je měkký na dotek, estetický a snadno se udržuje v čistotě. Sedací část leží na kónických nohách z oceli s práškovým nástřikem. Nohy jsou zakončeny malými nožičkami, které maximálně zvyšují stabilitu nábytku a chrání podlahu před poškrábáním. Nosnost 120 kg.
Rozměry:  
– šířka 62 cm
– hloubka 62 cm
– výška 85 cm
– výška sedáku 50 cm
 Materiál:
– sametová látka
– ocel s práškovým nástřikem
Nosnost: 
-120 kg
Dodáváme v demontu.
Tento unikátní produkt seženete prostě tady na webu zařazený v kategorii kuchyňské židle. Pořiďte si zlevněné produkty z této oblíbené sekce za výprodejovou cenu! To ovšem není všechno, naše nabídka je široká! Podívejte se také na další kvalitní kousky od značky Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Exkluzivní výrobek Jídelní křesílko PARADISE — kov, látka, růžová originál od značky Kup Židle snadno najdete na našich stránkách teď za výhodnou cenu. Akční cena 3 299 Kč.