Jídelní křesílko PARADISE — kov, látka, zelená

Jídelní křesílko PARADISE je designový kousek, který vnese do každého interiéru eleganci. Originálně tvarované opěradlo se... více informací »
Jídelní křesílko PARADISE — kov
Značka: Kup Židle
3 299 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní křesílko PARADISE je designový kousek, který vnese do každého interiéru eleganci. Originálně tvarované opěradlo se...

Jídelní křesílko PARADISE je designový kousek, který vnese do každého interiéru eleganci. Originálně tvarované opěradlo se skládá z jednotlivých prvků, které jsou odděleny ozdobným prošíváním. Měkké sedadlo je čalouněno sametovou látkou v zeleném odstínu. Materiál je měkký na dotek, estetický a snadno se udržuje v čistotě. Sedací část leží na kónických nohách z oceli s práškovým nástřikem. Nohy jsou zakončeny malými nožičkami, které maximálně zvyšují stabilitu nábytku a chrání podlahu před poškrábáním. Nosnost 120 kg.
Rozměry:  
– šířka 62 cm
– hloubka 62 cm
– výška 85 cm
– výška sedáku 50 cm
 Materiál:
– sametová látka
– ocel s práškovým nástřikem
Nosnost: 
-120 kg
Dodáváme v demontu. Tento žádaný produkt je k získání právě zde tady a teď na našem webu umístěný v rubrice kuchyňské židle. Najděte si ještě jiné výrobky z této oblíbené rubriky za výhodné peníze! V očích zákazníků populární značka Kup Židle dlouhodobě poskytuje vynikající výrobky. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí. To ovšem není vše, u nás toho najdete mnohem více! Prozkoumejte u nás také další kvalitní kousky značky Kup Židle. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento unikátní produkt Jídelní křesílko PARADISE — kov, látka, zelená od populární značky Kup Židle snadno získáte tady a teď opravdu levně. Ceny již od 3 299 Kč.