Jídelní křesílko Stima Guru — masiv dub, látka, nosnost 130 kg

Elegantní jídelní křesílko vyrobené z masivního dubového dřeva s čalouněným sedákem. Vybrat si můžete z několika... více informací »
Jídelní křesílko Stima Guru — masiv dub
Značka: Kup Židle
3 990 Kč
Ověřit dostupnost
Elegantní jídelní křesílko vyrobené z masivního dubového dřeva s čalouněným sedákem. Vybrat si můžete z několika...

Elegantní jídelní křesílko vyrobené z masivního dubového dřeva s čalouněným sedákem. Vybrat si můžete z několika atraktivních barev, které Vám budou ladit s interiérem. Zaoblený opěrák vám zpříjemní sezení. Díky svému vzhledu se hodí křesílko Guru do moderního interiéru. Křesílka jsou stohovatelná. Nosnost je 130 kg. Záruka 24 měsíců. 
Parametry:
Šířka: 50,5 cm
Hloubka: 56 cm
Výška: 77,5 cm
Výška sedáku: 43 cm
Nosnost: 130 kg
Material: masiv dub Unikátní a žádaný výrobek Jídelní křesílko Stima Guru — masiv dub, lze zakoupit v pohodě tu na našem webu ve známé rubrice kuchyně! Získejte ještě jiné zboží z této populární rubriky za akční cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás také další kousky značky Kup Židle. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a levný výrobek Jídelní křesílko Stima Guru — masiv dub, látka, nosnost 130 kg od společnosti se zárukou kvality Kup Židle jednoduše pořídíte momentálně za příznivou cenu. Aktuálně za 3 990 Kč.