Židle a stoly pro kanceláře

Jídelní křeslo MIRIAM – masiv buk, více barev

Tento designový výrobek Jídelní křeslo MIRIAM – masiv buk, více barev od výrobce s mnohaletou tradicí Kup Židle máte možnost pořídit právě teď u nás v akci. Zrovna teď v akci za 2 999 Kč.
Jídelní křeslo MIRIAM – masiv buk
Ověřit dostupnost
Značka: Kup Židle
2 999

Retro křesílko MIRIAM vyrobené z kvalitního bukového dřeva s povrchovou úpravou. Tato elegantní židle s područkami má čalouněný sedák a není stohovatelná. Nosnost 120 kg. Záruka 24 měsíců.
Hlavní výhody jídelní dřevěné židle MIRIAM

Oblíbené retro provedení
Pohodlný čalouněný sedák
Vhodná do jídelen, kuchyní i jednacích místností

Subtilní nízké křesílko v oblíbeném retro stylu si přímo žádá o to, abyste mu vybrali křiklavě barevné čalounění a rozveselili si jím byt nebo kancelář. Pokud se naopak rozhodnete pro střídmější zemitý odstín, dodá vašemu interiéru prvek klidu a serióznosti. Každopádně můžete s čalouněním i výmalbou sladit také barvu moření, které je dostupné v šesti variantách.
Díky použitému materiálu, kterým je masivní bukové dřevo, vás židle nezradí ani v otázce nosnosti a celkové kvality. Židle má také povrchovou úpravu. Výška sedu je 52 cm, celková výška pak 77 cm. Šířka židle je 48 cm, hloubka se rovná 41 cm. Područky jsou v ceně, židle není stohovatelná a její nosnost je 120 kg. Židle má standardní dvouletou záruku.