Židle a stoly pro kanceláře

Jídelní křeslo PIKA – kov, samet, žlutá

Oblíbený a kvalitní kus Jídelní křeslo PIKA - kov, samet, žlutá od dodavatele zboží Kup Židle je k dostání momentálně na našich stránkách za super cenu! Nyní můžete mít za 1 749 Kč.
Jídelní křeslo PIKA - kov
Ověřit dostupnost
Značka: Kup Židle
1 749

Dokonalý design, industriální styl a perfektní pohodlí je pro tuto židle samozřejmostí. Skořepina sedáku i opěradla má pevnou kovovou kostru, potah z velmi kvalitní sametové látky v matném provedení a ve velmi žádaném odstínu hořčicově žluté. Polstrování je z PU pěny. Nosnost židle je až 120 kg.
Bonusem ke zvýšení pohodlí posedu je 8 cm zvýšený a extra polstrovaný sedák a praktické pohodlné opěrky s opěrnou plochou ve výšce 69 cm od podlahy. Příjemný dekorativní prvek vytvářejí svislá prošití vnitřních částí opěradla i boků. Použitá látka je velmi odolná a perfektně se čistí. Stabilitu židle zajišťují čtyři kónické kovové nohy s kvalitním práškovým nástřikem v černé matné barvě. Ukončené jsou černými plastovými kluzáky, zabraňující poškození tvrdých povrchů podlah. Nohy mají kruhový průřez o průměru od 2 do 3,5 cm v horní části.
Všechna tato plus produkují z tohoto modelu skvělou volbu pro Váš výběr zařízení jídelních a nebo obývacích prostor, ale skvěle se hodí i jako konferenční židle do zasedacích místností. Nosnost židle je až 120 kg. Základní rozměry jsou – celková šíře 58 cm, celková hloubka 57 cm, celková výška 84 cm, výška sedu 52 cm a hloubka sedu 43 cm.

Rozměry:
58 x 57 x 84 x 52 cm

Hmotnost:
8,75 kg