Jídelní kulatý rozkládací stůl WILLIAM –⁠ 90xx90x75 (+34), dřevo, bílá

Kulatý stůl WILLIAM je klasický elegantní kus nábytku určený do kuchyně nebo jídelny. Styl umocňují decentní dekorace podél okraje desky stolu a... více informací »
Jídelní kulatý rozkládací stůl WILLIAM –⁠ 90xx90x75 (+34)
Značka: Kup Židle
5 219 Kč
Ověřit dostupnost
Kulatý stůl WILLIAM je klasický elegantní kus nábytku určený do kuchyně nebo jídelny. Styl umocňují decentní dekorace podél okraje desky stolu a...

Kulatý stůl WILLIAM je klasický elegantní kus nábytku určený do kuchyně nebo jídelny. Styl umocňují decentní dekorace podél okraje desky stolu a na podnoži. Je bílé barvy, díky čemuž se hodí do mnoha interiérů – ty světlé a prosluněné doplní, tmavší je naopak zvýrazní a prosvětlí. Spolu s čalouněnými židlemi bude působit vkusně a vytvoří útulné místo pro společné stolování.
Jeho výhodou je kromě vzhledu také rozkládací deska stolu, která v případě potřeby umožňuje hodovat ve větší skupině. Kulaté stoly napomáhají konverzaci, vytvářejí pocit blízkosti a snadno se správně osvětlují. Navíc vypadají esteticky s libovolným počtem židlí.  
 Rozměry:
– délka 90 cm
– délka po rozložení 124 cm
– šířka 90 cm
– výška 75 cm
 Materiál:
– deska: MDF deska + přírodní dýha
– nohy: masivní dřevo

Zlevněný produkt Jídelní kulatý rozkládací stůl WILLIAM –⁠ 90xx90x75 (+34), dřevo, bílá od společnosti s předním postavením na trhu Kup Židle získáte na našich stránkách ve slevě! Nyní nakoupíte za 5 219 Kč.