Jídelní rozkládací stůl ONYX –⁠ 160x90x76 (+40), kov, bílý

Stolek ONYX je moderní kus nábytku, který se bude skvěle hodit do designových interiérů. Bude to skvělé řešení pro obývací... více informací »
Jídelní rozkládací stůl ONYX –⁠ 160x90x76 (+40)
Značka: Kup Židle
13 799 Kč
Ověřit dostupnost
Stolek ONYX je moderní kus nábytku, který se bude skvěle hodit do designových interiérů. Bude to skvělé řešení pro obývací...

Stolek ONYX je moderní kus nábytku, který se bude skvěle hodit do designových interiérů. Bude to skvělé řešení pro obývací pokoj nebo pohodlnou jídelnu. Tento stůl má jednoduchý design, který dobře ladí se světlým, praktickým stylem. Dá se snadno přizpůsobit mnoha aranžmá, minimalistickým i výraznějším.
Tento stůl má velkou, rozkládací desku. Ideální jak pro každodenní stolování, tak pro setkání s větším rodinným kruhem.
 
Rozměry:
– délka: 160 – 200 cm
– šířka: 90 cm
– výška: 76 cm
 
Materiál:
– lakovaná MDF deska
– nerez
Oblíbený produkt Jídelní rozkládací stůl ONYX –⁠ 160x90x76 (+40), kov, bílý můžete dostat již dnes tady u nás v kategorii kuchyně. Nyní pořídíte zlevněné výrobky ve zmíněné kategorii na pár kliknutí. Možná hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více! Prozkoumejte u nás také další skvělé produkty od dodavatele Kup Židle. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Kup Židle vás obohatí o prvotřídní zboží. za akční ceny. A tady je důkaz.

Unikátní a oblíbený produkt Jídelní rozkládací stůl ONYX –⁠ 160x90x76 (+40), kov, bílý od dodavatele se skvělou pověstí Kup Židle jednoduše seženete online za extra cenu. Výhodně za skvělou cenu 13 799 Kč.