Jídelní rozkládací stůl PEREZ –⁠ 160x90x76 (+90), dub/kov, černý

Rozkládací stůl PEREZ je industriální kus nábytku, který se bude skvěle hodit do obývacího pokoje nebo jídelny. Po rozložení... více informací »
Jídelní rozkládací stůl PEREZ –⁠ 160x90x76 (+90)
Značka: Kup Židle
13 990 Kč
Ověřit dostupnost
Rozkládací stůl PEREZ je industriální kus nábytku, který se bude skvěle hodit do obývacího pokoje nebo jídelny. Po rozložení...

Rozkládací stůl PEREZ je industriální kus nábytku, který se bude skvěle hodit do obývacího pokoje nebo jídelny. Po rozložení je stůl ideální pro více lidí, což se hodí zejména při rodinných oslavách nebo setkáních s přáteli.
Prostorná deska je olejovaná a vyrobena z kvalitní dýhované desky, hrany pak z masivního dřeva, které zvyšuje životnost a odolnost proti mechanickému poškození. Stabilní základna je vyrobena z oceli s černou práškovou barvou. Stůl PEREZ lze rozložit pomocí dvou nástavců umístěných pod hlavní deskou stolu.
 
Rozměry:
– délka 160 cm 
– délka po rozložení 250 cm 
– vzdálenost mezi nohama 114 cm 
– šířka 90 cm 
– výška 76 cm 
 
Materiál:
– deska: dýhovaná deska, po obvodu masivní dřevo 
– nohy: práškově lakovaná ocel

Tento nejprodávanější výrobek Jídelní rozkládací stůl PEREZ –⁠ 160x90x76 (+90), dub/kov, černý od skvělé a známé značky Kup Židle jednoduše můžete pořídit na našich stránkách ve výprodejové akci. Cenově vychází na 13 990 Kč.