Jídelní set BERGEN 1 + 4 – dub votan, samet, zelená

Stylový jídelní set BERGEN se skládá ze stolu a čtyř židlí. Je ideálním řešením do moderních interiérů. Sada se také... více informací »
Jídelní set BERGEN 1 + 4 – dub votan
Značka: Kup Židle
8 890 Kč
Ověřit dostupnost
Stylový jídelní set BERGEN se skládá ze stolu a čtyř židlí. Je ideálním řešením do moderních interiérů. Sada se také...

Stylový jídelní set BERGEN se skládá ze stolu a čtyř židlí. Je ideálním řešením do moderních interiérů. Sada se také vyznačuje velmi dobrým zpracováním. Stůl je vyroben z černé kovové konstrukce a MDF desky v odstínu dub votan. Židle jsou potaženy zelenou sametovou látkou, která je velmi příjemná. 
Rozměry:
Stůl
– délka: 80 cm
– šířka: 140 cm
– výška: 75 cm
Židle
– šířka: 56 cm
– hloubka: 44 cm
– výška: 86 cm
Materiál:
– MDF deska
– kov
– sametová látka Tento kvalitní kousek Jídelní set BERGEN 1 + 4 lze sehnat bez obtíží tady na našich stránkách v populární sekci jídelní sety! Podívejte se na akční produkty z této oblíbené sekce z pohodlí domova. Tato značka Kup Židle má ve stále nabídkce top výrobky. To však není všechno, náš sortiment je široký. Máme v nabídce ovšem další zboží od značky Kup Židle. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný kus Jídelní set BERGEN 1 + 4 – dub votan, samet, zelená od populární značky Kup Židle jednoduše naleznete tady za výprodejovou cenu! Nabídka od 8 890 Kč.